NOWA INWESTYCJA W PRUSZKOWIE
"Akacjowy Zakątek"

   mieszkania na sprzedaż pruszków, mieszkania na sprzedaż pruszków rynek pierwotny, mieszkania nowe pruszków, mieszkania od dewelopera pruszków, mieszkania pruszków, mieszkania pruszków nowe, tanie mieszkania pruszków  

Pruszków - nowe mieszkania  na sprzedaż

U zbiegu ulic Akacjowej i Działkowej w miejscowości Pruszków realizowany jest nowoczesny projekt mieszkaniowy, w ramach którego już niebawem na rynek pierwotny trafią nowe mieszkania od dewelopera. 

Inwestycja Akacjowy Zakątek została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoki standard oraz walory architektoniczne. Bryła budynku, w którym oferowane będą mieszkania na sprzedaż ma formę prostopadłościanu z obszernymi balkonami i loggiami.

Na budynek składają się kondygnacje naziemne – mieszkaniowe i usługowy parter, oraz kondygnacja podziemna, na poziomie której zlokalizowano dwie samodzielne hale garażowe. Mieszkania nowe posadowione na najwyższych kondygnacjach będą posiadały duże tarasy.

Tanie mieszkania w komfortowych warunkach

W ostatnim czasie rynek pierwotny mieszkań przeszedł wiele zmian. I to zmian na lepsze. Dzięki temu Naszym Klientom możemy zaoferować mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie w naprawdę przystępnych cenach.

Pruszków – miejsce, w którym warto zamieszkać

Dogodna lokalizacja – doskonałe skomunikowanie z Warszawą, przy dostępnej infrastrukturze usługowo-wypoczynkowej sprawia, że mieszkania nowe w Pruszkowie oferują bardzo dobre warunki do zamieszkania oraz wypoczynku i rekreacji.

Mieszkańcy Akacjowego Zakątka znajdą w sąsiedztwie swojego miejsca zamieszkania liczne sklepy, lokale usługowe oraz placówki oświatowe. Dodatkowo, miłośnicy aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu będą mogli korzystać ze ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Utraty oraz Parku Potulickich.

Planowany termin realizacji inwestycji to grudzień 2017 roku. Mieszkania od dewelopera o metrażu od 25 m2 do 112 m2 oraz usytułowane na parterze budynku lokale użytkowe w Akacjowym Zakątku są już dostępne w sprzedaży.

Wykaz proponowanych mieszkań i lokali usługowych:

Ułóż wg: