Warszawa-Włochy ul. Chrobrego róg Tynkarskiej

Warszawa–Włochy – interesujące mieszkania na sprzedaż 

Już niebawem na rynek pierwotny trafią tanie mieszkania na sprzedaż dostępne w ramach inwestycji Warszawa–Włochy – budynku powstającego na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Tynkarskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP.

Jednym z wielu atutów tej inwestycji jest nietypowa bryła budynku, której kształt został podyktowanym nieregularnym kształtem działki budowlanej. W ten sposób powstał projekt budynku na bazie nieregularnego sześcioboku, którego nieregularność pozwoliła na uwzględnienie w inwestycji takich udogodnień, jak dostępne z mieszkań tarasy na dachach.

Budynek będzie miał siedem kondygnacji naziemnych oraz parking podziemny oraz naziemne miejsca parkingowe. Dwie pierwsze kondygnacje budynku zostaną przeznaczone na lokale użytkowe – handlowe, usługowe i biura. Mieszkania na sprzedaż będą się mieścić na wyższych kondygnacjach budynku.

Mieszkania na sprzedaż przy stacji PKP Warszawa–Włochy – czy na pewno warto?

Inwestycja Warszawa–Włochy łączy w sobie zalety bardzo dobrego skomunikowania z centrum miasta z bogatą ofertą wypoczynkowo-rekreacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się stacja PKP oraz przystanek autobusowy, a także stacja Warszawskich Rowerów Publicznych Veturilo. Wolny czas mieszkańcy budynku będą mogli spędzić w pobliskich parkach – Park ze Stawami Cietrzewia i Park Kombatantów ze Stawem Koziorożca. Ze względu na bliskie sąsiedztwo licznych placówek edukacyjnych oraz punktów handlowo-usługowych tanie mieszkania w budynku, który właśnie powstaje przy zbiegu ulic Chrobrego i Tynkarskiej to również idealna oferta dla rodzin z dziećmi. 

Projektując budynek w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP zadbaliśmy o wszelkie udogodnienia mające na celu zapewnienie mieszkańcom ciszy i spokoju – wszystkie mieszkania na sprzedaż zostaną wyposażone w okna o podwyższonych parametrach akustycznych oraz nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej.

Mieszkania od dewelopera – oferta dostępnych metraży

Inwestycja Warszawa–Włochy została zaplanowana z myślą o zróżnicowanym odbiorcy, dlatego w ofercie możecie Państwo znaleźć zarówno tanie mieszkania o niewielkim metrażu, jak i większe lokale mieszkalne w nieco wyższych cenach. Oferta, która już trafiła na rynek pierwotny obejmuje:

  • tanie kawalerki o powierzchni od 33m2
  • tanie mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 33m2
  • mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 43m2

Planowany termin realizacji inwestycji – styczeń 2019.

Ułóż wg: