STACJA PIASTÓW

kadr1nowy — kopia.jpg kadr2nowy — kopia.jpg  kadr3nowy — kopia.jpg

 

Nowe mieszkania w Piastowie

Z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje Warszawa powstały nowe mieszkania w Piastowie. Ze względu na swoją lokalizację mieszkania Piastów stanowią doskonałe połączenie zalet mieszkania na peryferiach miasta z atutami bycia w samym centrum tętniącej życiem Stolicy.

Rynek pierwotny – najlepsza odpowiedź na bieżące potrzeby mieszkaniowe

Nowe mieszkania Piastów są posadowione w zespole wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piastowie. Budynki zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby charakterem pasować zarówno do wcześniejszej zabudowy otoczenia, jak i realizowanych współcześnie inwestycji mieszkaniowych.

Pośród wielu atutów, jakie wyróżniają nowe mieszkania w Piastowie na rynku nieruchomości można wskazać przede wszystkim ergonomię w zakresie szerokorozumianej aranżacji przestrzeni, jaką charakteryzuje się rynek pierwotny. Ergonomia ta znajduje wyraz zarówno w relacji budynków z otoczeniem, jak i samym projekcie wykonawczym, który zakładał powstanie  2, 3 i 4 pokojowych mieszkań z balkonami i loggiami. Mieszkania zostały tak rozlokowane na planie budynku, aby zapewnić ich optymalne nasłonecznienie – przestronne pokoje dzienne znalazły się po południowej i zachodniej stronie. W miarę możliwości w mieszkaniach zaprojektowano dwustronną ekspozycję, która obok odpowiedniego doświetlenia zapewnia także prawidłową wentylację mieszkania.

Doświetlenie i wentylacja to nie jedyne atuty aranżacji przestrzeni nowo wybudowanych mieszkań. Mieszkania Piastów doskonale wpisują się we współczesne trendy mieszkaniowe, w ramach których lokale mieszkalne dzieli się na strefy dzienną i nocną. Dodatkowym atutem są, przewidziane już na etapie projektu, wnęki przeznaczone pod zabudowę. Umożliwiają one jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni także w przypadku najmniejszych dostępnych mieszkań.  

Nowe mieszkania Piastów – bliżej Stolicy niż myślisz

Nowe mieszkania w Piastowie powstają zaskakująco blisko Warszawy – jest to możliwe, dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze, która zapewnia możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu do ścisłego centrum Stolicy, nawet w przypadku niezmotoryzowanych mieszkańców Piastowa. W zasięgu kilku- lub kilkunastominutowego spaceru do nowo wznoszonych budynków mieszkalnych znajduje się stacja PKP, którą od centrum Warszawy dzieli zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka.

W bliskiej okolicy mieszkań znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe. Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sprawia, że mieszkanie w Piastowie jest wygodne i przyjemne, podczas gdy bliskie sąsiedztwo Warszawy pozwala na swobodne korzystanie z atrakcji, jakie oferuje Miasto Stołeczne.

W ramach oferty mieszkania Piastów dostępne są lokale o następujących parametrach:

-        2-pokojowe od 34 m²

-        3-pokojowe od 53 m²

-        4-pokojowe od 53 m²

oraz lokale usługowe o zróżnicowanym metrażu.

Ułóż wg: