Żeromskiego 20

mieszkania na sprzedaż piaseczno i okolice, mieszkania od dewelopera Piaseczno, mieszkania piaseczno deweloper, mieszkania piaseczno i okolice, piaseczno mieszkania rynek pierwotny, tanie mieszkania Piaseczno                                             

Mieszkania od dewelopera w zielonym centrum Piaseczna

Żeromskiego 20 to inwestycja, w ramach której oferujemy tanie mieszkania w naprawdę atrakcyjnej lokalizacji w centralnej części Piaseczna, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Chyliczkowskiego. Wybierając tę lokalizację deweloper miał na uwadze przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców - mieszkania od dewelopera przy Żeromskiego 20 łączą bowiem wygodę mieszkania w mieście z urokami posiadania domu na wsi.

Ze względu na dogodną lokalizację oraz infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną w okolicy mieszkania Piaseczno i okolice pozwalają na swobodę korzystania z szerokiej gamy udogodnień i atrakcji – basenu, hali sportowych, boisk, kortów tenisowych, toru gokartowego, profesjonalnych klubów fitness, salonów SPA, a nawet stadniny koni.

Dodatkową atrakcją jest Chojnicki Park Krajobrazowy, w którym po przeprowadzeniu planowanej rewitalizacji mieszkańcy będą mogli skorzystać ze ścieżek rowerowych oraz szlaków spacerowych.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno i okolice – najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Współcześnie rynek pierwotny to przede wszystkim proste formy architektoniczne i przestrzenne pomieszczenia. Takie właśnie są tanie mieszkania przy Żeromskiego 20. Projektując budynek deweloper przewidział cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny parking, który z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Budynek składa się z trzech segmentów, które łączy z sobą od strony zachodniej podłużna część. W ramach bryły budynku zostały wydzielone dwa wewnętrzne, zamknięte dziedzińce od strony wschodniej. Na wystającej części garażu podziemnego oraz gruncie rodzimym powstanie zielony taras.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno i okolice – dostępne już od września 2017 roku!
W ofercie na rynek pierwotny trafią komfortowe mieszkania od dewelopera o metrażach od 33m2 do 89m2.

Wykaz proponowanych mieszkań:

Ułóż wg: